Yeni Uzun Bir Ara...

Konu, 'Ana - Yenilikler' kısmında RedBully tarafından paylaşıldı.

?

Alınan karar TRGamer geleceği için;

1. En sağlıklısı

oy sayısı 19
    65,5%
  2. En gereksizi

oy sayısı 1
    3,4%
  3. Bakımdan ciğerimiz soldu

oy sayısı 9
    31,0%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba değerli TRGamer topluluğu üyeleri;

Bildiğiniz gibi yakın zamanda TRGamer V5 Güncellemesini sizlere sunduk.

Ancak;

Güncelleme sonrası ardı kesilmeyen problemlerin oluştuğunun siz de farkındasınızdır...

Sebebini bilmediğimiz bir şekilde oyuncularda oyun oynanırken ping artışı ve TPS düşüklüğü (anlık donmalar) sorunu tarafımızca bir türlü düzeltilemedi.

TRGamer V5 ten önce ki güncellememiz olan TRGamer V4 kodlarını ve pluginlerini tekrar yüklememize rağmen sorun düzeltilemediğinden dolayı yönetim ekibince bir karara vardık...

YÖNETİM EKİBİNCE ALINAN KARAR
    -Sunucuda oluşan hataları düzeltmek için her seferinde bakıma alıp oyuncu kitlesini kaybetmek yerine tüm oyunları sıkıntısız bir şekilde size sunmaya karar verdik.

-Tüm oyunları size sıkıntısız bir şekilde sağlayabilmemiz için tüm alt yapımızın değişmesi gerektiği yönetim ekibince daha sağlıklı bulundu.

-Bu değişiklikler çok fazla zamanımızı alacağı için hem aktif bir HUB sunucusu ile ilgilenmek hem de yeni bir sunucuyu el birliği ile yapmak cidden imkansız.

-Yani işin özü alt yapı çakışmaları olan,TPS düşüklüğünden dolayı oyun oynanmayan aktif bir sunucu olması yerine
    0 sıkıntı garantisi vereceğimiz ama tüm değişikliklerin zaman alacağı bir sunucuyu size sunmak hem TRGamer topluluğu hem de yönetim ekibi için baş ağrıtmayacak ve sıkıntılarla uğraştırmayacak olan en sağlıklı karar.

SONUÇ
    -TRGamer Minecraft sunucusu tüm platformlarıyla (Market,Manage (Cezalandırma Sistemi),Minecraft Sunucusu,Forumu,vs...) kusursuz olana kadar kapalı kalacaktır.

-Bahsettiğimiz sadece Minecraft HUB sunucusu yani oyuncular için TeamSpeak 3 ve Forum tabii ki de aktif olacaktır.

-Tüm platformlar kusursuz bir şekilde tamamlanıncaya kadar 32 GB RAM'e sahip olan bir FFA sunucusu aktif kullanıcılar için hazır olacaktır.

Şimdilik MineCraft ortamlarını çakallara bırakmış olabiliriz ama unutmayın dönüşümüz muhteşem olacak :cool:

Ne zaman olduğunu bilmememize rağmen görüşmek üzere...

AquaR3kt_, Sebepli, EmirGNGR ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Süper Konu Bence En İyisi Sizin Kararınız Ama Sıfır Baştan Bir TRGamer İstiyoruz Görüşmek Üzere :) :) :)

3. Doğru bir karar verilmiş bence , sunucunun aralıklarla bakıma alınması ve açılmasının ardından lag vs. sorunların hala devam etmesi oyuncuları serverden soğutuyordu... Dönüşünüzü bekliyor olacağız ^^

HazretiLeRas bunu beğendi.
  4. #4 iBraveMelihHD, 5 Şubat 2017
    Son düzenleme: 5 Şubat 2017
    TrGamer için Hayırlısı Olsun. :) :)Server açılana kadar görüşmek üzere...

5. Sonunda Çok Doğru Bir Karara Vardınız. Teşekkür Ederim. Ben de Bu Lag Sorununu Bir çok Kere Dile Getirmiştim. Dönüşünüzü Sabırsızlıkla Bekliyor Olacağım. Şimdiden Kolay Gelsin. Görüşmek Üzere...

EmirGNGR bunu beğendi.
  6. TRGamer sunucuları için alınan en sağlıklı karar. Ha! Bu arada sanmasınlar ki Minecraft platformunun en iyi sunucusunu biz yapıyoruz. Hayır, başarı inanlar içindir.

Dediğimiz gibi dönüşümüz efsane olacak..

AvezaYT bunu beğendi.
  7. şimdiden elinize sağlık yeni TRGameri sabırsızlıkla bekliyor olucam görüşmek üzere

8. Bence eski sisteme geri donun!!

9. Ah bir de okumadan sadece yorum atmak için yazı yazmasanız...
    ''TRGamer V5 ten önce ki güncellememiz olanTRGamer V4 kodlarını ve pluginlerini tekrar yüklememize rağmen sorun düzeltilemediğinden dolayı yönetim ekibince bir karara vardık...''

QuantumShadowz ve HuseyinAlp bunu beğendi.
  10. Bence verilmesi gereken en iyi karar buydu. Gerçekten oyundan olsun TeamSpeak'ten olsun çok şikayet geliyordu. Yakın bir zamanda dönmek dileğiyle!

HuseyinAlp bunu beğendi.
  11. Kusura bakma gormemisim okula giderken yazmistim ozur dilerim :( :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş