Yeni Kozmetiklerde Yeni Dönem !

Konu, 'Ana - Yenilikler' kısmında RedBully tarafından paylaşıldı.

 1. [​IMG] [​IMG]
  Merhaba TRGamer Topluluğu,
  Uzun süredir size TRGamer kozmetiklerini bir nebzi gösterdik hatta size bir sürpriz olarak parkuru bitirmeyi başaran oyuncularımıza 1.000 gems ve birçok kullanabileceği ve deneyebileceği kozmetiği hediye etmiştik. Fakat bu kozmetikler uzun zamandır belli bir sisteme oturtulmamış ve kafasına göre çalışmaya başlamış hatta sisteme ağır bir yük bırakmıştı. Biz de güzel bir plan ve 1 aylık büyük bir çalışma ve emekle kozmetiklere büyük bir güncelleme getirdik! Gelin bu güncellemeye beraber bakalım;

  [​IMG]
  Sandıklar, Anahtarlar ve Kozmetik Düşürmek;
  İşin aslında kilit noktası tam olarak burası. Bir oyuncu olarak kozmetik kazanmanın en iyi ve en kolay yolu anahtar sahibi olup kozmetik sandığı açmaktır!

  [​IMG] ====> 3.000 GEMS
  Peki nasıl bir anahtar sahibi olabilirim ?
  - TRGamer sunucusunda uzun süre oyun oynayarak gems kazanırsınız 3.000 gems biriktirirseniz eğer 1 adet Sandık Anahtarı sahibi olabilirsiniz! Fakat bu iş tamamen şansa bağlıdır. 20 gün aralıksız TRGamer sunucusunda oyun oynayıp hiç gems kazanamayabilirsiniz. Ben sabırsızım diyorsanız marketimizden ucuz fiyatlara sandık ve anahtar satın alabilirsiniz, Buraya Tıklayın!

  ...:::[​IMG] :::...
  Diyelim ki yeterince anahtarınız var ve bir sandık açmaya, yani şansınızı denemeye, karar verdiniz. Öncelikle tebrik ederim, 4 adet kozmetik sahibi oldunuz bile! Eğer bir sandık açarsanız, sistem rastgele olarak size 4 adet kozmetik düşürecektir. Eğer Legendary veya Epic bir kozmetik düşürürseniz, bütün sunucuya duyuru geçilicektir.
  [​IMG]
  NORMAL, LEGENDARY ve EPIC Kozmetikler;
  Bütün kozmetikler 3 adet ayrı gruba ayrılıyor. Tabi ki her kozmetik birbirinden güzel fakat aralarında nadir olanlar da var.

  [​IMG]
  NORMAL: Bütün oyuncuların rahatlıkla sahip olabilecekleri kozmetiklerdir. Sandıklardan çıkma olasılığı çok yüksektir.Eğer sandık açmak için yeterince anahtarınız veya gems iniz yoksa üzülmenize hiç gerek yok! Eklenti kozmetiklerini 200 gems vererek 20 adet deneme kullanım hakkı elde edebilirsiniz. (Deneme kullanım hakları sadece Normal Eklentiler için geçerlidir!)
  [​IMG]
  LEGENDARY: Özel kozmetiklerdir. Sahip olma ve sandıktan çıkma olasılığı baya düşüktür. Belli bir adeti yoktur, sınırsız olarak kullanılabilirler. Elmas, Platinum ve Quantum donorlarına hediye olarak rastgele dağıtılır.
  [​IMG]
  EPIC: Efsanevi kozmetiklerdir. Normal bir oyuncunun sahip olma ve sandıktan çıkartabilme olasılığı yok denecek kadar azdır. Belli bir adeti yoktur, sınırsız kullanılabilir. Sandıktan çıkmasını sağlamak için bir donor sahibi olmanız gerekir. Platinum ve Quantum donorlarına hediye olarak rastgele dağıtılır.
  [​IMG]
  Biliyorsunuz ki şu son zamanlarda platformu geliştirmek için bütün ekibimiz son sürat çalışıyoruz. Hatta günde 20 saat aralıksız çalıştığımız zamanlar bile oluyor. Emeğimizin karşılığını da yavaş yavaş verdiğinizi görmek çok güzel bir duygu. Sunucuya ve foruma girişler, son 5 aya kıyasla %80 'e yakın artış göstermiş, genel kazançlarımız ise %75 oranında artmıştır. Değerli TRGamer Topluluğu, Bütün destekleriniz için size Sonsuz Teşekkürlerimizi gönderiyoruz! İyiki varsınız, iyiki bizimlesiniz! Teşekkürler....
   
 2. Güzel konuymuş +1 dislike
   
 3. Güzel bir konu! +1
   
  BerkBasgan bunu beğendi.
 4. Sonunda Kozmetiklerin Raylı Rayına Oturtulması Güzel Olmuş.

  -İyi Forumlar
   
  MahmuTheGamer bunu beğendi.
 5. Başarılı.
   
 6. Cidden büyük bir projeydi. Bütün topluluğa hayırlı olsun!
   
  BerkBasgan bunu beğendi.
 7. Bu Konuyu Beğenmeden Geçmek Ayıp Olur Sonunda Oyuncular ve Donorlar İçin Güzel Bir Duyuru Daha :)
   
 8. Gerçekten emek var eline saglık :D
   
  UniversiteliOyunda bunu beğendi.
 9. Kozmetiklerin bir araya toplanması güzel olmuş iyi bir çalışma emeğinizin karşılığını alacaksınız merak etmeyin :)
   
 10. Server büyük bir hızla gelişiyor,Tebirkler.
   
  Mozer87 bunu beğendi.
 11. Sunucu Benim Gözümde Dünyanın En Büyük Hub Sunucusu (Yalan Değil) :)
   
  Mozer87 bunu beğendi.
 12. Güzel Konu
   
 13. Süper Özellikler Gelimiş
   
 14. OOOOO .. Nice Hojam ,
   
 15. Harika :D Serverin daha çok gelişmesi dileği ile :)
   
 16. Super is be insallah gelecekde iyi isler basarirsiniz LoL :D
   
 17. Güzel konu. TRGamer gün geçtikçe gelişiyor! Tebrikler.
   

Sayfayı Paylaş